مجله عروس

بهترین دسته گل عروسی

بهترین دسته گل عروسی

یکی از اتفاقات جذاب و شیرین عروسی، انتخاب و خرید دسته گل عروسی است. هرکسی در شرف ازدواج باشد، خوب می‌داند که انتخاب بهترین دسته گل عروسی تا چه اندازه اهمیت دارد. دسته گل عروس یکی از اجزای مهم و ضروری در استایل عروس است که باتوجه ‌به سلیقه و طبق هارمونی رنگ و سبکی دلخواه انتخاب می‌شود. در این مطلب در مورد انواع دسته گل عروسی با شما صحبت خواهیم کرد.

مدل لباس خواستگاری

بهترین مدل لباس های مناسب خواستگاری

دسته گل مصنوعی عروس

دسته گل مصنوعی عروسی
دسته گل مصنوعی عروس شقایق تفرشی

اگر شما هم از آن افرادی هستید که دوست دارید چیزی از روز‌های خوش زندگی برایتان به یادگار بماند، دسته گل مصنوعی برای شما بهترین انتخاب است. چرا که دسته‌گل‌های مصنوعی در مقایسه با دسته گل‌های طبیعی، عمر طولانی‌تری دارند و ماندگار هستند. شما می‌توانید با حفظ و نگهداری مناسب از دسته‌گل روز عروسی‌تان، در کنار یادگاری‌های آن روز خاطره‌انگیز، آن را همچون روز اول، زیبا و نو داشته باشید.

بهترین اکسسوری های عروس

بهترین اکسسوری هایی که میتوان در روز عروسی استفاده کرد

دسته گل طبیعی

دسته گل طبیعی عروس
دسته گل طبیعی عروس شقایق تفرشی

زیبایی و لطافت دسته‌گل طبیعی را نمی‌توان انکار کرد. عطر دل‌انگیزی که به همراه دارد و لطافت برگ گل‌های آن با هیچ‌چیز قابل‌مقایسه نیست. دسته گل طبیعی به محیط پیرامون و استایل هر فرد، زیبایی خاصی می‌بخشد و استفاده از آن در عکاسی، عکس‌ها را خواستنی‌تر و جذاب‌تر می‌کند. پس اگر می‌خواهید احساس خوب ناشی از حضور آرام‌بخش گل‌های طبیعی را تجربه کنید و استایل خود را زیبا‌تر از آن چه که هست، کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم به‌جای دسته گل‌ عروسی مصنوعی‌‌، از دسته گل‌ عروسی طبیعی استفاده کنید و به استایل‌تان رنگ و روی دیگری ببخشید.

چه رنگی برای دسته گل عروس خوب است؟

رنگ‌ها‌‌ زیبا هستند و در کنار هم، این زیبایی‌ دوچندان می‌شود. هرکدام معنایی با خود دارند و در کنار هم، مفهوم دلنشین‌تری را به مخاطب انتقال می‌دهند. ازاین‌رو اهمیت رنگ در انتخاب بهترین دسته‌گل عروسی نیز ملموس است. به طور مثال دسته گل عروس صورتی احساس آرامش و لطافت را انتقال می‌دهند و دسته گل عروس قرمز مانند رز و نیلوفر، جلوه‌ای از یک عشق گرم و آتشین دارند. دسته گل عروس سفید، پاکی، روشنایی و احساس امید را تداعی می‌کند. پس برای انتخاب بهترین دسته گل عروسی قبل از هر چیز به رنگ آن توجه کنید.

رنگ گل های دسته گل عروس
چه رنگی برای دسته گل عروس مناسب است؟

همچنین می‌توانید در انتخاب رنگ‌های یک دسته گل عروسی، رنگ‌های متناسب با فصلی که در آن قرار دارید را نیز موردتوجه قرار دهید. بدین شکل که اگر مراسم عروسی‌تان در فصل بهار است از دسته گل‌های نمادین در این فصل استفاده کنید، دسته‌گل‌هایی که نشانگر بهار، شکوفه و تازگی هستند.‌ معمولاً رنگ‌های استفاده شده در این دسته‌گل‌ها رنگ‌های صورتی، یاسی، آبی و سبز است. همچنین دسته گل‌های قرمز، نارنجی، زرد و کهربایی دسته گل‌هایی هستند که در فصل پاییز موردتوجه قرار می‌گیرند و دسته‌گل‌های طلایی، نقره‌ای و سفید، مناسب فصل زمستان هستند.

مدل لباس بله برون

بهترین مدل لباس های مناسب بله برون و نامزدی

دسته گل عروس جدید 2022

دسته گل عروسی جدید 2022
دسته گل عروس ساده و تک شاخه 2022

دسته گل عروسی نیز مانند هر اجزای مرتبط با استایل از قانون مد پیروی می‌کند. دسته گل عروس جدید 2022 در مقایسه با دیگر دسته گل‌های عروس از سبک جدید‌تری برخوردار است. امروزه توجه به هارمونی رنگ و تناسب دسته گل عروس با چیدمان و دیزاین سالن عروسی، فصل و استایل عروس و داماد و… از اهمیت زیادی برخوردار است. همان‌طور که گفته شد، گل‌ها و دسته گل عروس نیز از معنا و مفهوم خاصی برخوردار است و می‌تواند انعکاسی از احساسات و عواطف درون ما باشد. امروزه در انتخاب دسته گل این نکته نیز موردتوجه قرار می‌گیرد.

دسته گل عروس لاکچری

دسته گل لاکچری عروس
دسته گل های لاکچری عروسی

لاکچری در لغت به معنای تجملاتی، شیک، لوکس و اشیای گران‌قیمت است. به‌طورکلی این شیک و لوکس بودن برای نوع زندگی‌، استایل، غذا، ماشین و حتی دسته گل عروس نیز تعریف می‌شود. پس دسته گل عروس لاکچری، دسته گلی است که شیک و لوکس و تجملاتی باشد. رنگ‌های طلایی، نقره‌ای، سفید و… رنگ‌هایی هستند که در طراحی یک دسته‌گل لاکچری بیشتر استفاده می‌شوند؛ بنابراین اگر شما می‌خواهید دسته گل عروس لاکچری داشته باشید، در دسته‌گل عروسی‌تان از گل‌های ارکیده ادریسی و رز سفید و… به کار ببرید.

خرید توربان مجلسی

خرید انواع توربان عروس و مجلسی

دسته گل عروس اروپایی

دسته گل اروپایی عروس
مدل دسته گل های اروپایی

دسته گل عروس اروپایی نوعی از دسته گل عروس است که آن را دسته‌گل کارمن یا کامپوزیت هم می‌نامند. این دسته گل عروس از گلبرگ‌های رز و لیلیوم درست می‌شود و یک ترکیب زیبا و درشت از گل را می‌سازد که دسته گلی خاص و زیبا را به نمایش می‌گذارد. اگر شما خواهان استایلی متفاوت و زیبا برای جشن روز‌های نامزدی، عروسی و… هستید، با چشمانی بسته دسته گل عروس اروپایی را به‌عنوان بهترین دسته گل عروسی خود، انتخاب و خریداری کنید.

قیمت یک دسته گل

قیمت دسته گل‌های عروس یکسان نیست و به مواردی همچون سایز دسته گل، کیفیت و نوع گل، مصنوعی یا طبیعی بودن آن وابسته است. اما بااین‌حال دسته گل عروسی جزو گران‌ترین دسته گل‌های موجود در بازار است و از قیمت پانصد هزار تومان تا چندین میلیون تومان متغیر است. اما اهمیت کیفیت و زیبایی دسته گل عروسی به‌گونه‌ای است که معمولاً قیمت آن تأثیری در فروش محصولات و ایجاد محدودیت در انتخاب دسته‌گل موردنظر نمی‌گذارد.

سفارش دسته گل عروس مصنوعی

سفارش دسته‌گل یکی از نکات بسیار مهمی است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. چرا که انتخاب دسته گل عروس و نوع طراحی آن، یکی از تصمیمات مهم و جذاب شما برای روز عروسی­تان است. فراموش نکنید که قبل از سفارش و انتخاب یک دسته‌گل، به‌تناسب آن با دیزاین و نحوه‌ی گل‌آرایی مراسمتان توجه کنید و از افراد باتجربه و خوش سلیقه دراین‌خصوص کمک بگیرید. خبر خوب این است که امروزه امکان سفارش دسته گل از جمله دسته گل عروسی، به‌صورت آنلاین نیز فراهم شده است و این امر کار شما را در انتخاب و سفارش دسته گل مورد نظرتان راحت‌تر از پیش کرده است. پس شما می‌توانید با اطمینان از کیفیت و طراحی شایسته، سفارش خودتان را به‌صورت آنلاین از طریق وب‌سایت فروشگاه شقایق ثبت کنید.

چطور بهترین دسته گل عروس را انتخاب کنیم؟

دسته گل ، یک اکسسوری عروس خاص است که شما فقط یکبار آن را انتخاب می‌کنید. بنابراین طبیعیست که به دنبال زیباترین و شیک‌ترین دسته گل باشید. در کنار لباس عروس که احتمالا زمان زیادی را صرف انتخاب آن می‌کنید، انتخاب دسته گل نیز پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد. اینکه چه مدل گل را انتخاب کنید و حتی چطور آن را در دست بگیرید که در عکس‌ها زیباتر باشید، همگی از نکاتی هستند که می‌توانند عروسی شما را زیباتر و خاطره انگیزتر کنند. پس در این مقاله همراه ما باشید تا با هم بهترین دسته گل عروس را انتخاب کنیم.

1.     لباس عروستان را قبل از خرید دسته گل عروس انتخاب کنید

دسته گل عروس مکمل لباس عروس است بنابراین بهتر است ابتدا لباس عروستان را انتخاب کنید تا بتوانید با داشتن عکس و مدل آن نسبت به انتخاب بهترین دسته گل عروس اقدام کنید. نکته کلیدی این است که دسته گل عروس نباید شما یا لباستان را پنهان کند بنابراین با توجه به اینکه لباستان چقدر پف دارد یا ساده است، دسته گل عروس نیز می‌تواند بزرگ یا کوچک انتخاب شود.

2.     به سایز و فرم دسته گل توجه کنید

از آنجایی که دسته گل عروس معمولا توجه بقیه را به خود جلب می‌کند بسیار مهم است دسته گلی انتخاب کنید که زیبایی لباس شما را نگیرد. اگر جزییات لباس شما روی دامن است، دسته گل دنباله‌دار را انتخاب نکنید. اما اگر لباس شما دنباله دار است و بیشتر جلوه و شلوغی آن در پشت لباس قرار دارد برای متعادل ساختن استایل خود بهتر است از یک دسته گل دراماتیک استفاده کنید.

در نظر داشته باشید که دسته گل شما کمرتان را پنهان نکند، این نکته می‌تواند به انتخاب فرم دسته گل به شما کمک کند. بهتر است دسته گل شما از کمرتان باریک‌تر باشد پس اگر اندام باریک و لاغری دارید به دنبال دسته گل گرد و پراز گل نروید.

3.     از گل‌های فصل کمک بگیرید

برخی از گل‌ها ممکن است در فصلی که در آن عروسی می‌گیرید موجود نباشند پس شاید خیلی نتوانید به روی تصاویر و آنچه در اینترنت مشاهده می‌کنید حساب کنید. به روی گل‌های فصل تمرکز کنید و دسته گل عروس را بر اساس فصل بچینید. گل‌های فصل تازگی بیشتری دارند و سرزندگی بیشتری به استایل شما می‌بخشند. علاوه بر اینها، احتمال اینکه بتوانید گل فصل را با قیمت مناسب‌تری تهیه کنید وجود دارد در صورتیکه ممکن است ناموجود بودن گل موجب گرانتر شدن آن شود.

4.     پالت رنگی مورد نظرتان را انتخاب کنید

بهتر است زمانی دسته گل را انتخاب کنید که تصمیم نهایی درباره لباستان، سبک و تم مراسم عروسی و رنگ اصلی که برای دکوراسیون و لباس ساقدوش‌ها را گرفته باشید. بنابراین لازم است به پالت رنگی مراسمتان هم فکر کنید. این پالت شامل رنگ‌هایی که دوست دارید در ست عروسیتان دیده شود می‌شود. از گل‌های قرار گرفته رو میز، رنگ رومیزی و حتی سرویسی که برای پذیرایی میهمانان استفاده می‌شود. وقتی این رنگ‌ها را مشخص کنید می‌توانید رنگ گل‌های دسته گلتان را نیز بر این اساس بچینید. از سبز گرفته تا سفید و قرمز، همه می‌توانند با توجه به این پالت رنگی زیباتر دیده شوند.

5.     دسته گلی انتخاب کنید که راحت در دست بگیرید

در نظر داشته باشید شما قرار است دسته گل عروس را در طول روز در دست داشته باشید. پس باید دسته گلی انتخاب کنید که نگه داشتن آن برایتان راحت باشد و از حمل کردن آن در طول روز خسته نشوید. برخی ترجیح می‌دهند دسته گل را در مچ دستشان بیندازند تا از حمل کردن آن در دستانشان خلاص شوند. اگر چنین تصمیمی داشتید حواستان باشد که دسته گلتان به جایی برخورد نکند و پرپر نشود. می‌توانید در طول روز چند بار چند قطره آب روی گلبرگ‌ها بریزید تا سرزنده شوند.

6.     به نحوه نگه داشتن دسته گل توجه کنید

هنگام عکس گرفتن، نحوه نگه داشتن دسته گل در دستانتان بسیار تاثیرگذار است. معمولا اغلب عروس‌ها وقتی دسته گل را برای اولین بار در دست می‌گیرند کمی استرس می‌گیرند و این باعث می‌شود دسته گل را با دو دست محکم بالا بگیرند که همین موجب می‌شود شانه‌ها کمی بالاتر قرار بگیرد. اما نباید اینطور باشد و این موجب می‌شود عکس رویایی که می‌خواهید از در دست داشتن گل داشته باشید از تصوراتتان دور شود. بخصوص اگر لباس عروسی که انتخاب می‌کنید سرشانه باز باشد حالت بالا رفتن شانه‌ها بیشتر نمایان می‌شود.

بهتر است هنگام عکس گرفتن، دسته گل عروس را با یک دست و کمی پایین‌تر از کمر با فاصله از لباستان نگه دارید. این کار باعث می‌شود نه تنها شانه‌ها بالا نیفتد بلکه گل و لباس عروس هر دو در عکس نمایان شود. شاید لازم باشد این کار را قبل از عروسی کمی تمرین کنید تا کاملا احساس راحتی و ریلکس بودن داشته باشید.

با دسته گل عروس عکس‌های ماندگاری ثبت کنید

می‌توانید در کنار لباس عروس زیبایتان انواع دسته گل عروس را نیز از سایت شقایق تفرشی به صورت آنلاین تهیه کنید. با انتخاب دسته گل زیبا و چشمگیر می‌توانید تصاویری به یاد ماندنی از روز عروسیتان ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.