نمایش 1–36 از 199 نتیجه

نمایش 9 24 36

خرید توربان مجلسی

کلاه حجاب یا توربان نوعی سربند است در طرح‌های متنوع. اگر دوست دارید در مهمانی‌های مختلف باحجاب باشید و درعین‌حال به چهره‌تان زیبایی بی‌نظیری ببخشید، توربان می‌تواند به شما کمک کند. علاوه بر این، کلاه حجاب و یا توربان مثل شال و روسری، گردن شما را نمی‌پوشاند. برای خرید توربان و انواع مختلف آن باید آشنایی مختصری با هرکدام داشته باشید که در ادامه به بررسی چند نمونه از انواع توربان‌ها می‌پردازیم.

معرفی 3 نمونه از انواع توربان‌ها

توربان عروس

توربان عروس یکی از انواع توربان‌ها است. این نوع از کلاه‌های حجاب برای مراسم جشن عروسی و یا جشن عقد، برای عروس خانم‌ها بسیار خاص و شیک است. خانم‌هایی که می‌خواهند، در روز عروسی خود حجاب زیبایی داشته باشند و دوست ندارند از شنل و یا چادر استفاده کنند، این نوع از توربان‌ها در کنار اینکه بسیار زیبا هستند، سبک نیز هستند و اذیت نمی‌کنند. برای خرید توربان عروس می‌توانید در مزون شقایق تفرشی مدل‌های بسیار زیبای آن را مشاهده کنید.

توربان مجلسی

توربان مجلسی نیز از دیگر مدل‌های انواع توربان است. این مدل توربان‌ها نیز مناسب خانم‌هایی است که می‌خواهند در مجالس مختلفی که حضور دارند، در کنار استایل شیک و زیبا، حجاب راحتی هم داشته باشند. توجه داشته باشید برای خرید توربان مجلسی باید مدلی را انتخاب کنید که متناسب با لباستان باشد و همچنین سبک باشد. اگر این تناسب وجود نداشته باشد و رنگ توربانتان با رنگ لباس مجلسی‌تان متفاوت باشد، به استایل شما هیچ نوع زیبایی را نمی‌دهد. همچنین برای ست شدن بیشتر می‌توانید تزیینات لباستان را با توربانی که می‌پوشید، هماهنگ کنید.

خرید توربان شیک

توربان‌ها در مدل‌ها و با پارچه‌های متفاوتی طراحی و دوخته می‌شوند. علاوه بر اینکه می‌توان از توربان‌ها در مجالس و مهمانی‌های مختلف استفاده کرد، می‌توانید آن‌ها را زیر شال نیز بپوشید و یک استایل بسیار متفاوت داشته باشید. برای خرید توربان شیک برای زیر شال، می‌توانید از مزون شقایق تفرشی که مدل‌های متنوعی را در رنگ‌ها و طرح‌های گوناگون ارائه داده است، ثبت سفارش کنید.

خرید توربان از مزون شقایق تفرشی

اگر قصد دارید برای خرید انواع توربان‌ها از یک فروشگاه اینترنتی معتبر خرید داشته باشید، می‌توانید مزون شقایق تفرشی را انتخاب کنید. این فروشگاه بر اساس جدیدترین طراحی‌ها و مدل‌های روز، توربان‌های شیک و بسیار زیبایی را به فروش می‌رساند. کیفیت و زیبایی چشمگیر آن‌ها به گونه است که شما را مشتری ثابت این فروشگاه می‌کند.

در این متن توربان را معرفی کردیم و گفتیم که توربان در عین زیبایی بی‌نظیری که دارد برای پوشاندن موهای سر خانم‌ها به کار می‌رود. همچنین برای آشنایی بیشتر 3 نمونه توربان را معرفی کردیم. مزون شقایق تفرشی جدیدترین توربان‌ها را با شیک‌ترین طرح و مدل‌ها به مشتریان عرضه می‌کند.