نمایش 1–36 از 189 نتیجه

نمایش 9 24 36

خرید اکسسوری عروس

به لوازم جانبی عروس که در حد لباس عروس برای ایجاد ظاهری شیک و جذاب موثر هستند، اکسسوری عروس می‌گویند. عروس‌ خانم‌های جوان و امروزی علاوه بر انتخاب لباسی شیک و جذاب، باید برای خرید اکسسوری عروس زیبا و لاکچری نیز اقدام نمایند تا در شب عروسی‌شان بدرخشند. در ادامه به معرفی معروف‌ترین اکسسوری‌های عروس خواهیم پرداخت:

تاج و تل عروس

تاج و تل عروس عضو اصلی اکسسوری‌های عروس بوده و ظاهر عروس را بسیار زیبا خواهد کرد. رنگ تاج و تل انتخابی عروس باید با لباس عروس و رنگ پوست ست شود. برای خرید اکسسوری عروس مناسب باید به فضایی که قرار است مراسم در آن برگزار شود نیز دقت نمود.

کلاه عروس

کلاه عروس یکی از انواع پرطرفدار و لاکچری اکسسوری عروس محسوب می‌شود که علاوه بر افزایش جذابیت عروس، تاحدودی موهای او را نیز می‌پوشاند که برای مراسم‌های مختلط گزینه بسیار مناسبی است.

توربان

یکی دیگر از اکسسوری‌های مناسب مراسم عروسی توربان است که ظاهر شیک و جذابی به عروس خانم‌های جوان و خاص پسند می‌دهد.

دسته گل

مهم‌ترین اکسسوری که باید در هنگام خرید اکسسوری عروس به آن توجه ویژه‌ای داشت، دسته گل عروس است. دسته گل به صورت طبیعی و مصنوعی قابل سفارش بوده که بنا به سلیقه عروس و داماد قابل سفارش است. اگر دوست دارید که دسته گل شما برای همیشه ماندگار بماند، از دسته گل‌های مصنوعی و زیبا غافل نشوید.

جای حلقه

در مراسم عقد و عروسی حلقه‌های عروس و داماد در بین مهمان‌ها بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند. بنابراین انتخاب یک جای حلقه مناسب می‌تواند عکس‌ها و مراسم شما را زیباتر نماید.

گیفت عروس

در مراسم عروسی، عروس و داماد به مهمان‌ها یک یادگاری در قالب گیفت عروس هدیه می‌دهند تا برای همیشه مراسمشان را در ذهن آن‌ها ماندگار کنند. بنابراین در هنگام خرید اکسسوری عروس، گیفت عروس‌های خاص و زیبا را انتخاب نمایید.

خرید اکسسوری عروس از مزون شقایق تفرشی

اگر دوست دارید که خاص باشید و در مراسمتان بدرخشید، برای خرید اکسسوری عروس به مزون شقایق تفرشی اعتماد نمایید. ما بهترین و شیک‌ترین اکسسوری‌ها را در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم.